NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA 

Tak, jeżeli jesteś w poważnym związku Twój partner powinien wyrazić zgodę na masaż w innym przypadku proszę poszukaj innego masażysty.

Kobietom w trakcie rozwodu czy separacji polecam poczekać do zakończenia sprawy.

Zajmuję się masażem by dawać szczęście i relaks, nie chce by przy okazji ktoś cierpiał lub miał wyrzuty sumienia to nie byłoby zgodne z moim powołaniem.

W zależności od rodzaju wybranego masażu trwa on 1-2 h. Całość zaczynam od masażu pleców (około 20 minut) następnie stopy, łydki, uda, pośladki, okolice intymne łącznie około jednej godziny. Po tej godzinie następuje zmiana pozycji na leżenie na plecach i zaczynamy masaż od stóp następnie łydki, uda, ręce, piersi, brzuch i okolice intymne.

Chwyty stosowane w masażu typowe dla masaży relaksacyjnych: głaskanie, ugniatanie, lekkie rozcieranie, masaż przedramionami i całym ciałem.

Czas poszczególnych elementów można dostosować w zależności od upodobań, niektóre części ciała można pominąć na życzenie.

Podczas masażu stosuję gorące olejki zapachowe, całości towarzyszy relaksująca muzyka i tworzące nastrój aromatyczne świece. Masaż odbywa się w zależności od upodobań zamawiającej, na łóżku sypialnianym, łóżku do masażu lub na miękkiej macie (trzeba wybrać w momencie umawiania się na masaż).

Seks nie jest częścią masażu erotycznego, jeżeli chęć jest obopólna i atmosfera skłania do pójścia krok dalej nie wykluczam tego jednak nie oferuję takiej usługi. 

Tak, kobieta może mnie dotykać podczas sesji masażu, jednak nie może to zaburzać myśli i skupienia nad swoim ciałem by nie zepsuć efektu pełnego relaksu. 

Zapewniam pełną dyskrecję, jest to bardzo ważne gdyż wiele z moich klientek z uwagi na wykonywaną pracę lub pozycje społeczną chce pozostać anonimowa. 

Mogę dojechać wszędzie w całej Polsce, jeżeli trasa jest długa wówczas wymagana jest indywidualna wycena. 

Nie, masuję tylko kobiety. Dla Panów jestem w stanie zorganizować masażystkę erotyczną. 

Tak, partner może przyglądać się masażowi a także jeżeli jest taka chęć może dołączyć się do wspólnego masażu. 

Przed wystarczy wziąć prysznic lub ciepłą kąpiel – dzięki temu zmyjesz z ciała pozostałości po zastosowanych wcześniej kosmetykach. Koniecznie zwiąż włosy – unikniesz ich naoliwienia. Zdejmij biżuterię – pierścionek, naszyjnik a nawet kolczyki. Ułatwi to masażyście swobodnie przeprowadzenie zabiegu 

Zazwyczaj masaż wykonywany jest bez odzieży lub z minimalną ilością ubrań, aby zapewnić swobodny przepływ energii. Jednak ostatecznie wybór należy do osoby masowanej i od granic wyznaczonych przez nią. Ważne jest, aby ubrania były wykonane z miękkich, naturalnych tkanin, aby nie drażnić skóry.  

Podczas masażu tantrycznego, muzyka odgrywa ważną rolę w tworzeniu odpowiedniego nastroju i atmosfery. Muzyka powinna być relaksująca, kojąca i zachęcająca do wyciszenia się i skoncentrowania na doznaniach zmysłowych. Zazwyczaj wykorzystuje się muzykę bez słów, taką jak dźwięki natury, muzykę klasyczną, ambientową lub relaksacyjną. Muzyka z dźwiękami dzwonków tybetańskich, fletów indiańskich, instrumentów etnicznych lub muzyka new age również dobrze sprawdza się podczas masażu tantrycznego. Ostatecznie, wybór muzyki zależy od preferencji i stylu pracy masażysty, a także od wytycznych salonu lub osoby masowanej. Ważne jest, aby muzyka była przyjemna dla klienta i pomagała w osiągnięciu stanu relaksacji i skupienia. 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem