free responsive website templates


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA 

W zależności od rodzaju wybranego masażu trwa on 1,5-3 h. Całość zaczynam od masażu pleców (około 20 minut) następnie stopy, łydki, uda, pośladki, okolice intymne łącznie około jednej godziny. Po tej godzinie następuje zmiana pozycji na leżenie na plecach i zaczynamy masaż od stóp następnie łydki, uda, ręce, piersi, brzuch i okolice intymne.

Chwyty stosowane w masażu typowe dla masaży relaksacyjnych: głaskanie, ugniatanie, lekkie rozcieranie, masaż przedramionami i całym ciałem.

Czas poszczególnych elementów można dostosować w zależności od upodobań, niektóre części ciała można pominąć na życzenie.

Podczas masażu stosuje rozgrzewające olejki zapachowe, na życzenie mogę zastosować również gorące olejki, całości towarzyszy relaksująca muzyka i tworzące nastrój aromatyczne świece. Masaż odbywa się w zależności od upodobań zamawiającej, na łóżku sypialnianym, łóżku do masażu lub na miękkiej macie.

Seks nie jest częścią masażu erotycznego, jeżeli chęć jest obopólna i atmosfera skłania do pójścia krok dalej nie wykluczam tego jednak nie oferuję takiej usługi i nie biorę za to wynagrodzenia. 

Tak, kobieta może mnie dotykać podczas sesji masażu, jednak nie może to zaburzać myśli i skupienia nad swoim ciałem by nie zepsuć efektu pełnego relaksu. 

Zapewniam pełną dyskrecję, jest to bardzo ważne gdyż wiele z moich klientek z uwagi na wykonywaną pracę lub pozycje społeczną chce pozostać anonimowa. 

Mogę dojechać wszędzie w całej Polsce, jeżeli trasa jest długa wówczas wymagana jest indywidualna wycena. 

Nie, masuję tylko kobiety. Dla Panów jestem w stanie zorganizować masażystkę erotyczną. 

Tak, partner może przyglądać się masażowi a także jeżeli jest taka chęć może dołączyć się do wspólnego masażu. 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem